مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

پشتیبانی ، نگهداری و به روز رسانی سایتها

آیا صرف داشتن یک وب سایت در اینترنت و دنیای مجازی؛ بدون توجه به محتویات آن؛ کافی است؟ اگر شما یک وب سایت دارید چگونه مخاطبان و مشتریان خود را به بازدید از آن جلب می کنید؟ آیا صرفا از روشهای تبلیغات سنتی نظیر آگهی در روزنامه ها مجلات و بیلبوردها بهره می جویید؟ آیا می دانید که هزاران بازدیدکننده که همگی آنها بالقوه می توانند مشتری شما باشند معمولا توجهی به تبلیغات و آگهی های شما در روزنامه ها و مجلات نمی کنند؟
قطعا می دانید که در دنیای مدرن مجازی و اینترنت، کاربران با صرف هزینه بسیار جزئی و از طریق جستجو در موتورهای جستجوگر ، اطلاعات لازم محصولات و خدمات مورد نیاز خود را به دست می آورند. قطعا خیلی از شرکتها و افراد علاقمند هستند در این راه مهم قدم بردارند و تعداد بسیار کثیری نیز اقدام نموده و هم اکنون دارای وب سایت هستند ولی امکانات و نیروی کافی برای این کار در اختیار ندارند و یا حجم فعالیت آنها به گونه ایی است که در فعالیت سازمانی آنها، امکان استخدام و تعریف یک شغل سازمانی برای این کار چندان منطقی نیست.
حال چه باید کرد؟ بدون به روز رسانی و نگهداری سایتها به مرور سایت اهمیت و رتبه خود را در موتورهای جستجو از دست می دهد و بازدیدکنندگان سایت و به دنبال آن مشتریان کم می شود و ضمنا تخصیص یک نیروی تمام وقت هم برای این کار به صرفه اقتصادی نیست. سایت میکرورایانه در این مورد پیشنهاد بهتری دارد: ما با بهره گیری از نیروی افراد متخصص و پاره وقت؛ مسئولیت نگهداری و به روز رسانی سایت شما را بر عهده می گیریم. با ما تماس بگیرید.

 


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه