مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

بهینه سازی سایتها برای موتورهای جستجو SEO

همانطوریکه بازدیدکنندگان گرامی اطلاع دارند امروزه موتورهای جستجو یکی از مهمترین ابزارهای وب و اینترنت برای دسترسی به مطالب و محتویات وب سایتها و یافتن کالاها و خدمات مشتریان در دنیای مجازی است. بی شک بدون موتورهای جستجو ، دنیای اینترنت به چندان موفقیتی دست پیدا نخواهد نکرد. تصور کنید وب سایتهای با عظمت و پرمحتوایی که بدون وجود موتورهای جستجوگر و صرفا از طریق روشهای سنتی و قدیمی به دنبال یافتن بازدیدکنندگان باشند!
براساس آمار، اکثریت عمده ایی از کاربران اینترنت و بازدیدکنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجوگر به آنها دسترسی پیدا می کنند و نیز بخش عمده ایی از بازدیدکنندگان صرفا" به سایتهایی مراجعه می نمایند که در نتایج جستجوی صفحه اول یا حداکثر در چند صفحه اول موتورهای جستجو ظاهر شوند. به همین دلیل رتبه یک سایت در موتورهای مختلف جستجو، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.
یکی از اقدامات مهم و پراهمیت برای صاحبان سایتها، رسیدن به صفحات اول موتورهای جستجو و بالا بردن رتبه سایتشان در نزد موتورهای جستجو است. سایت میکرورایانه با همکاری متخصصین امر سئو (SEO) بهینه سازی و طراحی سایت ها را برای موتورهای جستجوگر انجام می دهد بطوریکه کاربران در جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر خود، سایت طراحی یا بهینه شده بر اساس اصول سئو را در ابتدای نتایج موتورهای جستجو پیدا کنند. معمولا کلمات کلیدی هر سایت بستگی به خدمات و کالاهای ارائه شده به وسیله آن سایت دارد.
با بهینه سازی و تصحیح خطاها و کدهای برنامه نویسی، وبسایت شما در موتورهای جستجو بهتر ایندکس شده و موتور های جستجو اهمیت بیشتری به وب سایت شما می دهند، بنابراین در رتبه های بالاتر و بهتری نسبت به سایتهای همکاران شما در جستجوی کاربران ظاهر می شود و در نتیجه ترافیک آن بالاتر رفته و به مرور مشتریان و بازدیدکنندگان شما افزایش می بابد.

لینک های مرتبط:

افزایش و بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو

 


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه