مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

در باره ما

سایت میکرو رایانه توسط گروهی از اساتید و فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر تاسیس شده است. مسئولیت اداره سایت بر عهده مدیر سایت است. اصلی ترین هدف سایت میکرو رایانه آموزش علوم مختلف کامپیوتر و فراهم ساختن محیطی مساعد برای رشد آگاهی های دانشجویان و فارغ التحصیلان مخصوصا در رشته های کامپیوتر است.
همکاران سایت و متخصصینی که با سایت همکاری دارند، در زمینه طراحی سایت های مختلف علمی، تبلیغاتی، تجاری و اقتصادی تبحر کافی دارند. مهم ترین تخصص سایت، طراحی و بهینه سازی سایتها بر اساس اصول و مقررات موتورهای جستجوست که سایت میکرورایانه در این مورد تجربه های خوبی دارد. لطفا در صورت نیاز با ما تماس بگیرید: تماس با ما


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه