مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

طراحی و ساخت وب سایتهای تجاری تبلیغاتی علمی و ...

آنچه که در ابتدا به نظر می آید این است که طراحی یک سایت یعنی طراحی گرافیک و ظاهر سایت. هر چند ظاهر و زیبایی سایت موضوع کم اهمیتی نیست ولی مسائل بسیار مهمر تری در طراحی سایت وجود دارد که گاهی حتی ظاهر و گرافیک کار در مقابل آن مسائل بسیار کم اهمیت و پیش پا افتاده به نظر می رسد! تصور کنید که سایتی فوق العاده عالی داشته باشید ولی بازدیدکننده چندانی نداشته باشد، در این صورت ظاهر عالی سایت عملا به چه کاری خواهد آمد.

مهمترین بخش سایت که در پشت پرده قرار دارد و بازدیدکنندگان عادی متوجه آن نمی شوند کدها و برنامه سایت است. اگر سایتی دارای کدهای غلط و نادرست باشد یا در برنامه نویسی آن خطا وجود داشته باشد عملا در گروه سایتهای با اهمیت موتورهای جستجو قرار نخواهد گرفت و اهمیت طراحی ظاهری سایت به مرور به بوته فراموشی سپرده شده و عملا بازدیدکننده ایی نخواهد داشت.

علاوه بر بحث برنامه نویسی و کدهای سایت موضوع مهمتر دیگری نیز وجود دارد و آن اینکه ،سایت حتما باید طبق اسلوب صحیح و مطابق مقررات موتورهای جستجو طراحی و بهینه سازی شده باشد تا به سادگی و راحتی در موتورهای جستجو ثبت و ایندکس شود.

سایت میکرورایانه با تخصص بالا و تجربه ایی پربار آماده همکاری و طرح و نگهداری سایت های کوچک و بزرگ علمی، اقتصادی، تجاری ، هنری ، تبلیغاتی، آموزشی، فروشگاه الکترونیک و ... است. لطفا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما


XHTML معتبراگر این نشان و علامت را در یک صفحه وب سایت مشاهده می کنید به منزله آن است که کدهای آن صفحه از سایت با اصول و استانداردهای طراحی وب W3 مطابقت دارد. برای اطمینان می توانید آدرس صفحه مورد نظر را به صورت کاملا دقیق از بالای مرورگر خود کپی نموده و صحت داشتن این نشان را از طریق سایت W3 لینک زیر امتحان کنید. باید صفحه مورد نظر از طرف سایت W3 بدون هیچ خطا اعلام شود. این موضوع باید برای تمام صفحات سایت درست باشد:

validator.w3.org


CSS2 معتبراگر این نشان و علامت را در یک صفحه وب سایت مشاهده می کنید به منزله آن است که کدهای آبشاری صفحه مورد نظر سایت با اصول و استانداردهای طراحی وب W3 مطابقت دارد. برای اطمینان می توانید آدرس صفحه مورد نظر را به صورت کاملا دقیق از بالای مرورگر خود کپی نموده و صحت داشتن این نشان را از طریق سایت W3 لینک زیر امتحان کنید. باید صفحه مورد نظر از طرف سایت W3 بدون هیچ خطا اعلام شود. این موضوع برای تمام صفحات سایت باید درست باشد:

jigsaw.w3.org/css-validator


لینک های مرتبط:

بهینه سازی سایتهای موجود بر اساس اصول موتورهای جستجو

نگهداری و به روز رسانی سایتها

افزایش و بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو

 


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه