مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو و مخصوصا گوگل

سایت میکرو رایانه با همکاری اساتید دانشگاه و متخصصین اینترنت و رایانه (که بی اغراق گروهی از متخصص ترین کارشناسان سئو و متخصص در امر موتورهای جستجو در ایران با سایت همکاری دارند) آمادگی خود را برای افزایش رتبه سایت ها در موتورهای جستجوگر و مخصوصا موتور جستجوی گوگل اعلام می دارد.
موتور جستجوی گوگل مورد استفاده بیش از 90% جستجوگران اینترنت در ایران قرار دارد. سایت میکرو رایانه آمادگی خود را برای افزایش رتبه سایت شما در گوگل اعلام می دارد. این افزایش به صورت تضمینی است به صورتی که سایت شما در جستجوی موتور گوگل در صفحه اول جستجو ظاهر شود و این موضوع به صورت مستمر ادامه پیدا کند.
به دلیل هزینه بر بودن این پروسه صرفا برای شرکتها و موسسات بزرگ کاربرد دارد و هزینه انتقال سایت به صفحه اول موتور جستجوی گوگل بسته به کلمه کلیدی مورد نظر، ممکن است سرسام آور افزایش یابد. مدت زمان لازم برای این کار از چند ماه تا یک سال به درازا می انجامد.
هر قدر کلمه مورد نظر شما عام تر و تعداد آنها در اینترنت بیشتر باشد هزینه بری آن بیشتر بوده و مدت زمان طولانی تر برای طی پروسه لازم است و هر قدر کلمه خاص تر باشد مدت زمان کوتاه تر بوده و هزینه بسیار کمتری لازم است.
مثلا کلمه رایانه یک کلمه عام است و رقابت در آن بسیار شدید است. بنابراین اگر منظور شما رساندن سایت شما در جستجوی گوگل برای کلمه رایانه به صفحه اول باشد، هزینه آن بسیار بالا خواهد بود. (هم اکنون سایت میکرورایانه با جستجوی کلمه رایانه در صفحه اول گوگل پیشنهاد می شود). در مقابل ، کلمات بسیار تخصصی هزینه کمتری برای انتقال به صفحه اول در موتور جستجوی گوگل دارند و معمولا در طی مدت یک الی دو ماه این عمل انجام می شود.
افزایش رتبه سایت به صورت یک پروژه تعریف می شود و در این پروژه که تعداد زیادی کارشناس به صورت پاره وقت با سایت میکرورایانه همکاری می کنند سایت شما را به صورت کامل و مستمر نظارت خواهند کرد.
سایت میکرو رایانه پروژه های بسیار موفقی را در این مورد برای کلمات خاص و حتی کلمات بسیار عام نظیر رایانه، تبلیغات، نیازمندیها، کالا، بانوان، بورس، تبلیغات پزشکی و ... انجام داده و رتبه سایت مورد نظر را به 10 سایت اول گوگل رسانده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر آدرس سایت خود را با کلمه کلیدی مورد نظر و شماره تماس خود، برای ما ارسال کنید تا توضیحات اختصاصی سایت شما ارائه شود.

لینک های مرتبط:

بهینه سازی سایتهای موجود بر اساس اصول موتورهای جستجو


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه