تالار گفتگوی میکرو رایانه :: مشاهده موضوع - لوگوي گوگل جاي خود را به يك بازي 30 ساله داد
تالار گفتگوی میکرو رایانه
http://www.microrayaneh.com/forum/

لوگوي گوگل جاي خود را به يك بازي 30 ساله داد
http://www.microrayaneh.com/forum/viewtopic.php?f=98&t=2836
صفحه 1 از 1

نویسنده:  akhbar [ شنبه 22 می, 2010 1:41 pm ]
موضوع پست:  لوگوي گوگل جاي خود را به يك بازي 30 ساله داد

خبرگزاري فارس: گوگل كه معمولا در مناسبت هاي مختلف لوگوي خود را تغيير مي دهد اين بار به جاي لوگوي خود يك بازي قديمي را قرار داد.

به گزارش فارس به نقل از سي بي سي، كاربراني كه روز جمعه وارد سايت گوگل شدند به جاي لوگوي گوگل نسخه فلاش از بازي پك من را مشاهده مي كردند. گوگل به مناسبت 30 سالگي اين بازي دست به اين اقدام زده بود.
پك من يكي از بازي هاي مشهوري است كه بسياري از افراد ميانسال خاطره يك بار بازي كردن آن را دارند. اين بازي در سال 1980 توسط شركتي به نم نامكو عرضه شد و در ن زمان بسيار مورد توجه قرار گرفت. اين بازي در سرتاسر دهه 80 محبوبيت خود را حفظ كرد .
به گفته گوگل اين بازي تا روز شنبه از صفحه اول در دسترس خواهد بود و كاربران فرصت دارند تا 255 مرحله ان را به پايان ببرند.
در اين بازي كاربر بايد مسيرهاي مارپيچي را به طور كامل طي كرده و از برخورد با دشمناني كه در تعقيب او هستند جلوگيري كند. براي مقابله با اين دشمنان كاربر بايد از روي اشياي علامت گذاري شده اي عبور كند تا از چشم تعقيب كنندگان نامرئي شود و سپس دشمنانش را بخورد! اين اولين بار است كه گوگل در سالگرد يك رويداد خاص به جاي يك نقاشي يا عكس از يك انيميشن استفاده مي كند.

صفحه 1 از 1 همه زمانها به صورت UTC + 3:30 hours تنظیم شده.
طراحی سایت از میکرو رایانه