تالار گفتگوی میکرو رایانه :: مشاهده موضوع - روش ثبت نام در تالارهای گفتگوی میکرورایانه
تالار گفتگوی میکرو رایانه
http://www.microrayaneh.com/forum/

روش ثبت نام در تالارهای گفتگوی میکرورایانه
http://www.microrayaneh.com/forum/viewtopic.php?f=97&t=1728
صفحه 1 از 1

نویسنده:  admin [ جمعه 19 سپتامبر, 2008 1:51 pm ]
موضوع پست:  روش ثبت نام در تالارهای گفتگوی میکرورایانه

سلام

ثبت نام در تالارهای گفتگوی سایت میکرورایانه به سادگی صورت می گیرد . بعد از تکمیل فرم ثبت نام ، به صورت اتوماتیک ایمیلی که حاوی نام کاربر و پسورد کاربر است به همراه لینک فعال سازی حساب کاربر ، به آدرس ایمیل داده شده ارسال می شود.

برای ادامه مراحل ثبت نام و دسترسی کاربر به حساب کاربری خود ، لازم است کاربر بر روی لینک فعال سازی حساب کاربری خود (که در ایمیل ارسالی از طرف سایت آمده) کلیک کند . با کلیک روی این لینک ، کاربر مجددا وارد سایت میکرورایانه شده و پیغامی مبنی بر فعال شدن حساب کاربری خود دریافت می کند و بعد از آن می تواند با نام کاربری خود وارد سایت شود.

تاکید می کنم که فعال سازی حساب کاربر به وسیله خود او انجام می شود.

بنابراین صرف ثبت نام در سایت (بدون فعال سازی آن) موجب دسترسی به حساب کاربری نیست و تا موقعی که کاربر ثبت نام شده ، روی لینک فعال سازی کلیک نکرده باشد به حساب کاربری خود دسترسی ندارد و چنانچه در طی مدت یک هفته از زمان ثبت نام ، حساب کاربری خود را فعال ننماید ، نام کاربری ثبت نام شده و حساب کاربری او از لیست بانک اطلاعاتی سایت حذف می شود و بنابراین امکان ثبت نام با آن نام کاربری برای سایر کاربران مهیا می گردد.

اگر در سایت ثبت نام نموده اید ولی ایمیل فعال سازی را دریافت نکرده اید یا به هر دلیلی امکان ثبت نام و ورود به سایت را ندارید مشکل خود را با ذکر نام کاربری در این تالار مرقوم فرمایید تا نسبت به رفع مشکل اقدام شود. نیازی به ذکر آدرس ایمیل در اینجا نیست.

لازم به ذکر است که علت اکثر مشکلات ثبت نام و عدم دریافت ایمیل فعال سازی ، ناشی از اشتباه و عدم دقت در وارد نمودن آدرس ایمیل است.

با تشکر – مدیر سایت

صفحه 1 از 1 همه زمانها به صورت UTC + 3:30 hours تنظیم شده.
طراحی سایت از میکرو رایانه