تالار گفتگوی میکرو رایانه - مشاهده موضوع - اشکالات
مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز دوشنبه 20 آگوست, 2018 12:25 am

پاسخ به موضوع  [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 اشکالات 
نویسنده پیام
آواتار کاربر

عضو: جمعه 26 سپتامبر, 2008 11:38 am
پست Re: اشکالات
ممنون از خوش آمدگویی شما و از پاسخ شما ::rose::
من به این مساله از دید یک اشکال نگاه کردم و به همین علت در این قسمت مطرح کردم (بحث و بررسی تخصصی در این رابطه رو میشه در بخش مربوطه انجام داد)
در طی مدتی که در انجمنهای مختلفی فعالیت داشتم (جدای از کدباز بودن و یا نبودن) وی بی راحتترین و به عبارتی User Friendly ترین سی ام اس موجود بود که دیدم
به همین علت فعالیت در اون برای کاربران تازه وارد خیلی راحتتره ، چون باید محیط طوری باشه که موجب جذب کاربر بشه و به همین علت بیشتر انجمنهای فاسی زبان هم از وی بی استفاده میکنن
البته همین سی ام اس های کدباز رو هم در صورت داشتن تخصص میشه طوری تغییر داد که چندان از وی بی عقب نمونن
ولی خب شواهد نشون میده بیشتر کاربران شما دانشجویان و بچه های رشته کامپیوتر هستند که برای فعالیت در این محیط نباید چندان دچار مشکل شوند
ببخشید اگر خارج از موضوع تاپیک بود

::rose::

تصویر

جمعه 26 سپتامبر, 2008 6:53 pm
مشخصات شخصی YIM
آواتار کاربر

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 1:08 pm
من هم از ادب و متانت شما ممنونم
و توضیح بیشتر میدم:

درست اشاره کردید قطعا هر کسی بنا به دلایلی که خودش داره یه برنامه خاصی رو انتخاب می کنه . من در اون موقع با برنامه تالار گفتگوی خاصی کار نکرده بودم و لذا برای من تفاوتی وجود نداشت و بالاخره هم بعد از بررسی های زیاد، بر روی حداقل 5 الی 6 برنامه، این برنامه انتخاب شد و من مسئول نصبش شدم
خوشبختانه در اینجا همه چی رای گیریه ! و برای همین انتخاب هم رای گیری شد و رای بعدی رو هم دات نت نیوک آورده بود. دلیل عمده مخالفان هم ، دلیلی نبود که شما ذکر کردید چون موضوع مورد اشاره شما به ظاهر و قالب سایت و پلاگین ( که در phpbb مود گفته میشه) مربوطه و کاملا درست نوشتید در اینجا روی ظاهر کم کار شده و مد هم اصلا اضافه نمیشه! ::winking::
در مورد کاربران هم درست نوشتید عمده کاربران سایت دانشجوی کامپیوتر هستند و گردانندگان اصلی سایت هم چند نفر از اساتید هستند و من در اینجا افتخار شاگردی ایشون رو دارم
البته الان چند تا سی ام اس هم بر روی سایت نصب و فعاله ( از برنامه های مدیریت عکس ، آپلود عکس ، آپلود فایل ومدیریت وبلاگ ومدیریت دانلود تا پرتال های معروف و مدیریت سایت...)
vBulletin یا به قول شما vB هم خیلی خوبه اما به شرطها... که شما بهتر از من می دونید.

::rose::

جمعه 26 سپتامبر, 2008 8:05 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 7:39 pm
آدرس: تهران
خوشم میاد اندیشه هم شکسته نفسی می کنه و هم خیلی محافظه کاره ::smiling::

فکر نمی کنم این کاری که الان تو سایت میکرو رایانه انجام شده با وی بی بشه انجام داده خود phpbb هم نمی دونه ::laughing::

بچه های کامپیوتر می دونن دو تا دیتابیس با هم لینک شده : دو تالار گفتگوی بانوان و میکرورایانه از دو سایت مختلف
از بقیه تالارهاش من خبر ندارم ولی شنیدم تالارهای دیگه ایی هم هست ::devil::

::smiling:: ::rose::

شنبه 27 سپتامبر, 2008 7:58 am
مشخصات شخصی WWW

عضو: یکشنبه 01 ژوئن, 2008 9:30 am
من هم شنیدم عملکرد وی بی کمی ناجوانمردانه است!! در اوائل با سایتی که بدون لایسنس نصب کرده کاری نداره. بعد از اینکه سایت معروف و بزرگ شد با توسل به روشهای مختلف مثل اطلاع به سرور یا حتی با هک سایت (از صحت و سقم دقیق آن اطلاع ندارم) پول برنامه و جریمه هنگفت می گیره

من اصلا توصیه نمی کنم سایتی بدون لایسنس نصب کنه ممکنه لایسنس های تقلبی هم داشته باشه هر کسی خواست خودش تحقیق کنه

یکشنبه 28 سپتامبر, 2008 9:46 am
مشخصات شخصی
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

افراد آنلاین

کاربر حاضر در این تالار : - و 1 مهمان

شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه