تالار گفتگوی میکرو رایانه - مشاهده موضوع - روش پست مطالب در سایت
مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز سه شنبه 22 اکتبر, 2019 12:20 pmاین موضوع قفل شده است، نمی توانید آن را ویرایش کنید یا به آن پاسخ دهید.  [ یک پست ] 
 روش پست مطالب در سایت 
نویسنده پیام
Site Admin

عضو: شنبه 24 نوامبر, 2007 12:47 pm
پست ها: 373
پست روش پست مطالب در سایت
با روشی که در زیر پیشنهاد می گردد، امکان استفاده از مطالب و نوشته های شما برای بقیه کاربران سایت راحت تر خواهد شد. در غیر این صورت ممکن است نوشته های شما به صورت نامنظم در لابلای بقیه نوشته ها و مطالب سایت قرار بگیرد و عملا غیر قابل استفاده باشد.

مرحله اول- نوشته ها و مطالب خود را قبلا با نرم افزارهایی نظیر word آماده کرده و پیش از ارسال ، آنها را مرور نموده و تصحیحات لازم را انجام دهید و نقاط ابهام احتمالی آنها را نیز رفع نمایید.

مرحله دوم- اگر مطالب شما دارای عکس ، جدول ، نمودار و یا تصویر باشد ، ابتدا و قبل از پست مطالب ، نحوه قرار دادن آنها را در سایت ، تمرین و بررسی نمایید و چنانچه تصاویر شما در کامپیوتر خودتان است ، آنها را به یک سایت میزبان انتقال داده و آدرس دقیق و کامل تصویر را به دست آورده و در محل مورد نظر، در لابلای نوشته ها قرار دهید.
الف- توجه کنید که آدرس عکس بین عبارت [img]……[/img] قرار گیرد. (به جای نقطه ها آدرس عکس را قرار دهید).
ب- آدرس عکس را می توانید در حین ارسال مطلب، در داخل ویرایشگر سایت نیز کپی کرده و بعد از انتخاب کامل آن با موس، روی آیکن Img (در قسمت بالای ویرایشگر) کلیک کنید تا فرمت آن به همین صورتی که در بالا ذکر شد در بیاید.

مرحله سوم- از صفحه اصلی تالار گفتگو، نزدیک ترین تالار و بخش را به موضوع نوشته خود انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید تا عناوین نوشته های ارسال شده توسط دیگران ، ظاهر گردد.

مرحله چهارم- نزدیک ترین عنوان به مطلب خودتان را انتخاب کنید. ساده ترین راه برای اینکار استفاده از روش جستجو است.
بعد از پیدا کردن نزدیک مطلب به موضوع نوشته ، رو ی آن کلیک کرده و آن متن را بالا بیاورید و بعد روی آیکن (پاسخ به موضوع) در بالا یا پایین همان نوشته کلیک کنید تا صفحه ویرایشگر ظاهر شود.

مرحله پنجم- چنانچه موضوع نوشته شما مطلب مستقلی است و مشابهتی با نوشته های قبلی سایت ندارد و یا به هر دلیلی می خواهید آن را به صورت مستقل پست نمایید، در تالار و بخشی که انتخاب کرده اید روی آیکن (موضوع جدید) کلیک کنید تا صفحه ویرایشگر ظاهر شود.

توجه: اگر مطالب شما مفصل و طولانی است آن را حتما در پست های متوالی و کوتاه پست کنید. برای این منظور بعد از ایجاد اولین تاپیک و ارسال آن، در پست های بعدی ابتدا متن پست شده خود را بالا بیاورید و بعد روی آیکن (پاسخ به موضوع) کلیک کنید.

اگر اشتباها" به جای ارسال مطالب در یک تاپیک ، آنها را در تاپیک های متعدد پست کردید ، در بخش پیشنهادات کاربران عناوین دقیق تاپیکها را ذکر کنید تا نسبت به ادغام آنها اقدام گردد.

با تشکر
از طرف مدیر سایت


دوشنبه 24 دسامبر, 2007 12:57 pm
مشخصات شخصی
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
این موضوع قفل شده است، نمی توانید آن را ویرایش کنید یا به آن پاسخ دهید.   [ یک پست ] 

افراد آنلاین

کاربران حاضر در این تالار: - و 2 مهمان


شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
cron
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه