مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز یکشنبه 19 نوامبر, 2017 12:42 am

پاسخ به موضوع  [ یک پست ] 
 طرح های معنوی میکرو رایانه 
نویسنده پیام
آواتار کاربر

عضو: دوشنبه 14 آوریل, 2008 11:18 am
پست طرح های معنوی میکرو رایانه
السلام علیک یا حجة الله..
سلام

آیا تا به حال فکر کردید که اگر امروز آخرین روز زندگی تان باشد چه می کنید؟!!
ممکن است جوان باشید یا میانسال و صحیح و سالم و یا حتی بدون هیچ دغدغه و مشکلی در زندگی و با خود بگویید با مرگ خیلی فاصله دارم!
اما فرشته مرگ به این گزینه ها هیچ توجهی نمی کند و فقط دستورات الهی را انجام می دهد.زمان رفتن از روز ازل تعیین شده و هیچ کس نمی داند چه روزی خواهد مرد!! ممکن است همین امروز یا فردا نوبت من یا شما باشد..!!
تا به حال به سالهایی که پشت سر گذاشتید اندیشیده اید که چه کردید؟ کدام کارها ابدی و جاودانه خواهد ماند و کدامیک در همین لحظه که آخرین روز زندگی است با مرگ به پایان می رسد و هیچ سودی برایتان به غیر از سرگرمی و راحتی دنیا نداشته است؟!
کدام کارها باعث دگرگونی و یا آرامش شما بوده؟!
از انجام کدامیک پشیمانید ؟!برای جبرانش چه کردید؟!
و...
این تاپیک را ایجاد کردم تا تلنگری باشد به من ،تو، و همه کسانیکه تمام وقت و زندگی را در هر کار و علمی خرج می کنیم به جز اندکی بر آنکه باید..
این قافله عمر عجب می گذرد و به ناگاه به آخر راه که می رسیم می بینیم هرگز لحظه ایی را به خالق خود و فرستاده او و آنکه سالیان سال منتظر ما بود فکر نکردیم
آن کسی که هر روز به فکر ما بود ..
همراه و کمک حالمان بود..
دعایمان می کرد..
منتظرمان بود
ولی...
ما هیچ گاه منتظرش نبودیم و حتی به یادش هم نبودیم...
و سرانجام
وای از آن لحظه که از دنیا برویم در حالی حتی نشناختیم او را...

این تاپیک را ایجاد کردم تا در این محیط دوستانه و صمیمی با هم لحظاتی را برای ابدیت ثبت کنیم لحظاتی که جزو عمرمان محسوب نمیشود اما جزو درخشان ترین حرکات عمرمان رقم میخورد..
با کمک هم برای فرج امام زمان (عج) طرح های دسته جمعی انجام دهیم. طرح ختم قرآن،طرح زیارت عاشورا ،طرح آل یاسین ،طرح های 40 روزه و... هر طرحی که دوستان پیشنهاد کنند.
از طریق این طرح های معنوی می توانیم پنجره ایی رو به آسمان باز کنیم و دلهایمان را با نور ازلی جلا دهیم.می توانیم کاری کنیم تا آنچه نادیدنی است آن بینیم و بالاخره شاهد حضور مهربان ترین منتظر درکنارمان باشیم.

نمی خواهم زمانی برسد که بگوییم چقدر زود دیر شد و هیچ دست یاری با من همراه نشد..
حال می توانیم دست در دست هم و با یاری خدا حرکتی ایجاد کنیم و نوری در زندگیمان روشن کنیم و تحولی در وجودمان . شاید در این جمع کسانی پاکدل و خالص باشند که به مدد حضورشان آقا امام زمان گوشه چشمی به گروه نمایند و تمام گروه به تعالی برسند و حاجات و مشکلاتشان هم برطرف شود
.................................

اگر دوستان تمایل به شرکت دارند لطفا در این تاپیک اعلام کنند ..
در صورتیکه کسی تمایل به شرکت نداشت از ناظر محترم خواهش می کنم این تاپیک را حذف کنند.
یا حق.

سه شنبه 12 ژانویه, 2010 2:20 pm
مشخصات شخصی
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ یک پست ] 

افراد آنلاین

کاربر حاضر در این تالار : - و 1 مهمان

شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه