مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز سه شنبه 12 دسامبر, 2017 11:20 pm

پاسخ به موضوع  [ 2 پست ] 
 مزایا و معایب جایگزینی سرورها 
نویسنده پیام
آواتار کاربر

عضو: سه شنبه 23 مارس, 2010 3:31 pm
پست مزایا و معایب جایگزینی سرورها
با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان
آیا میدانید بجای برخی سرور ها در شبکه که کاملا نرم افزاری راه اندازی میشوند میتوان از سخت افزارهایی استفاده کرد که همان کارها را با دقت و اطمینان بیشتری انجام میدهند ؟
مثلا بجای استفاده از سرویس DHCP Server که گاهی ممکن است این سرویس Stop شود میتوان از سخت افزار Cisco استفاده کرد که همان کار را با دقت و اطمینان بیشتر انجام میدهد . ولیکن از معایب این روش صرف کمی هزینه میباشد .

یکشنبه 28 مارس, 2010 11:45 am
مشخصات شخصی

عضو: شنبه 27 آوریل, 2013 1:59 pm
پست Re: مزایا و معایب جایگزینی سرورها
farzad123 نوشته بود:
با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان
آیا میدانید بجای برخی سرور ها در شبکه که کاملا نرم افزاری راه اندازی میشوند میتوان از سخت افزارهایی استفاده کرد که همان کارها را با دقت و اطمینان بیشتری انجام میدهند ؟
مثلا بجای استفاده از سرویس DHCP Server که گاهی ممکن است این سرویس Stop شود میتوان از سخت افزار Cisco استفاده کرد که همان کار را با دقت و اطمینان بیشتر انجام میدهد . ولیکن از معایب این روش صرف کمی هزینه میباشد .

سلام من تازه اومدم به تالار و نمی دونستم از کجا پست جدید بزارم یا شایدم احتمالآ قفل باشه چون لینکشئ پیدا نکردم
خلاصه من یه مشکلی توی ارتباط با اینترنت دارم
از adsl استفاده میکنم و اینکه هیچ سایتی رو بدون فیلتر شکن اصلآنمی تونم باز کنم و اکثر سایتهای ایرانی مثل cloob و سایت دانشکاه رو اصلآ نمی تونم باز کنم و خطای 502 proxy server واسم میاد البته از freegate هم استفاده میکنم
اگه راه حلش رو بگید ممنون میشم

دوشنبه 29 آوریل, 2013 12:15 pm
مشخصات شخصی
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2 پست ] 

افراد آنلاین

کاربران حاضر در این تالار: - و 8 مهمان

شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه