تالار گفتگوی میکرو رایانه :: مشاهده موضوع - انتقال مطالب از word به frontpage
تالار گفتگوی میکرو رایانه
http://www.microrayaneh.com/forum/

انتقال مطالب از word به frontpage
http://www.microrayaneh.com/forum/viewtopic.php?f=107&t=973
صفحه 1 از 1

نویسنده:  nazila [ یکشنبه 04 می, 2008 2:45 pm ]
موضوع پست:  انتقال مطالب از word به frontpage

تایپیست ها عادت دارند که مطالب و نوشته های خود را در ورد ( Microsoft Word ) تایپ میکنند و بعد وقتی بخواهند آنها را به فرانت پیج منتقل کنند دچار مشکلاتی می شوند در اینجا می خواهم توضیح دهم که چگونه و به راحتی می توانید مطالب خود را از word به فرانت پیج منتقل کنید . اول می خواستم این بخش را در ادامه بحث فرانت پیج که در همین تالار میکرورایانه می نویسم توضیح دهم ولی دیدم که ممکن است خیلی ها این مشکل را داشته باشند ولی آن تاپیک را مطالعه نکنند به همین دلیل در این تاپیک جداگانه توضیح می دهم اگر در اینجا به مواردی برخورد کردید که نمی دانستید به تاپیک زیر مراجعه کنید:
viewtopic.php?f=11&t=32

ابتدا يك صفحه ي جديد در Front-page ايجاد كنيد . سپس فايل Word‌ را در آن صفحه ‌كپي كنيد و در قسمت Code ( قسمت پايين و سمت چپ صفحه سه قسمت با نامهاي Normal ، HTML و Preview وجود دارد ) بر روي قسمت HTML كليك كنيد
ضمیمه:
f12.JPG

نویسنده:  nazila [ یکشنبه 04 می, 2008 2:48 pm ]
موضوع پست:  Re: انتقال مطالب از word به frontpage

حال که متن را کپی نموده و در صفحه code ( کدهای HTML ) هستید كليد سمت راست ماوس را فشرده گزينه ي Optimize html را انتخاب كنيد پنجره اي باز مي شود كه ضرورت دارد تمامي گزينه هاي آن مخصوصا گزينه ي Word html‌ فعال باشد ، پس از فعال كردن تمام گزينه ها بر روي كليد Ok‌ كليك كنيد .
ضمیمه:
f13.JPG

مجددا راست كليك كرده اينبار گزينه ي Reformat html را انتخاب كنيد . اينكار باعث مي شود كه كدهاي اضافي كه توسط Word ايجاد مي شود حذف گردد .

صفحه 1 از 1 همه زمانها به صورت UTC + 3:30 hours تنظیم شده.
طراحی سایت از میکرو رایانه