مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز سه شنبه 23 اکتبر, 2018 6:25 pm

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  بعدی
 آموزش فرانت پیج ( Front Page ) 
نویسنده پیام
آواتار کاربر

عضو: سه شنبه 27 نوامبر, 2007 8:28 am
پست Re: آموزش front page
شما ميتوانيد صفحه اينترنتي خود را به سه حالت در فرانت پيج ببينيد :‌

1- Normal يعني عادي ... همين حالت كه هم اكنون ميبينيم

2 - HTML : كد HTML‌ صفحه را ميبينيم

3- Preview :‌حاصل كار و عملكرد را ميبينيم

ميتوانيد اين سه حالت را از پائين صفحه نمايش (قسمت پنجم) انتخاب كنيد .
ضمیمه:
05.gif

حالا هر مطلبي را كه مي خواهيد صفحه اول سايت شما نمايش دهد بنويسيد و آن را در پوشه اي كه قبلا در يكي از درايوهايتان ساخته ايد ذخيره كنيد .

خوب براي امروز ديگه كافيه ::rose::
موفق باشيد

برای مشاهده تصاویر و دانلود فایل های ضمیمه ، لازم است در سایت ثبت نام کرده و با نام کاربری خود وارد شوید. در حال حاضر ثبت نام در سایت رایگان است.

پنجشنبه 06 دسامبر, 2007 10:13 am
مشخصات شخصی WWW
آواتار کاربر

عضو: دوشنبه 03 دسامبر, 2007 5:35 pm
يعني ديگه ادامه نمي دين..؟؟ ::question::

من تازه مي خواستم front page ياد بگيرم ::sad:: ::book::

سه شنبه 11 دسامبر, 2007 3:04 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

عضو: یکشنبه 16 مارس, 2008 5:54 pm
آقای مدیر سایت از طریق ریحانه خواستند هرکسی که می تواند این تاپیک را ادامه دهد . چون افروز ادامه نداده من با استفاده از منابعی که در اختیار دارم آموزش خلاصه و عمومی فرانت پیج را در چند جلسه توضیح خواهم داد. Front-Page يكي از مجموعه نرم افزارهاي Office-xp مي باشد كه براي طراحي صفحات وب بكار مي رود . الان آقای ostad در تالار عمومی کامپیوتر میکرورایانه مشغول آموزش ICDL هاست درست است که آموزش فرانت پیج جزو مجموعه ICDL نیست ولی من برای اینکه خاطرجمع شوم از ایشان سوال کردم که آیا می خواهند فرانت پیج را هم آموزش دهند یا خیر و ایشان امروز به من پاسخ داده که فرانت جزو آموزشهای ایشان نیست بنابراین من شروع میکنم

مطالبی که افروز نوشته خیلی خوب بوده و من آنها را مطالعه کردم ولی بهتر دیدم که من از اول مطالب خودم را شروع کنم چون پیدا کردن اینکه افروز کدام را توضیح داده و کدام را توضیح نداده برای من کمی سخت خواهد بود.

آخرین بار توسط nazila در چهارشنبه 30 آوریل, 2008 3:15 pm ویرایش شده است و در کل 1 بار ویرایش شده.

چهارشنبه 30 آوریل, 2008 2:36 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

Front-Page يكي از مجموعه نرم افزارهاي Office-xp مي باشد كه براي طراحي صفحات وب بكار مي رود . در واقع قالب اصلي و هر آنچه شما در صفحه اي بنام Internet explorer مشاهده مي كنيد مي تواند با Front-page و يا تلفيقي از Front-page و نرم افزارهاي ديگر طراحي وب ساخته شده باشد . آشنايي با ويندوز Xp یکی از مقدمات و اشنایی تا حدی با کدهای طراحي وب html از دیگر ضروریات است . فرانت پیج Front-Page در مجوعه نرم افزارهای آفیس قرار دارد و به همراه انها هم نصب می شود.

چهارشنبه 30 آوریل, 2008 2:40 pm
مشخصات شخصی
آواتار کاربر

نكاتي در مورد Front-page :

1- وسيله اي جهت ايجاد صفحات وب
2- ابزاري براي مديريت وب سايت
3- وسيله اي جهت نشر وب سايت

هر كدام از صفحات وب ، شامل كدهاي مجزايي بنام Html است .

- Html كه سرنام Hypertext Markup language مي باشد يك زبان نشانه گذاري از زير مجموعه هاي SGML است كه جهت ايجاد مستندات فوق متني و فوق رسانه در شبكه جهاني وب مورد استفاده قرار مي گيرد. اين مستندات متني ، تصاوير ، صدا ، ويدئو و فوق پيوندها را شامل مي شوند .

- پيوندها ارتباطات فوق متني هستند كه در يك صفحه وب گنجانده شده اند و اين امكان را برايتان فراهم مي سازند كه از يك صفحه وب به يك فايل يا صفحه وب ديگر منتقل شويد .

مقدمات ايجاد يك وب سايت

مي خواهيم يك وب سايت طراحي كنيم . هنگام ورود به محيط Front-Page صفحه اي باز مي شود كه در قسمت راست صفحه منويي با عنوان New Page مشاهده مي شود . چنانچه اين منو باز نبود به روش زير عمل مي كنيم :

ابتدا منوي File را باز كرده بر روي گزينه ي New كليك كنيد ، از منويي كه باز مي شود گزينه ي One Page Web Site را انتخاب نماييد .

پنجره اي با عنوان Web Site Templates باز مي شود كه شامل سه منوي General ، Package و Share Point Services مي باشد . هدف ما آنست كه صفحه اي از پيش طراحي نشده ايجاد نماييم . يعني تمام اجزاي صفحه را بصورت دستي و بر حسب سليقه ي شخصي طراحي كنيم . پس از منوي General گزينه ي Empty Web Site را انتخاب مي نماييم .
ضمیمه:
f1.JPG

ضمیمه:
f2.JPG

برای مشاهده تصاویر و دانلود فایل های ضمیمه ، لازم است در سایت ثبت نام کرده و با نام کاربری خود وارد شوید. در حال حاضر ثبت نام در سایت رایگان است.

چهارشنبه 30 آوریل, 2008 2:51 pm
مشخصات شخصی
مشاهده پست های قبلی:  نمایش بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  بعدی

افراد آنلاین

کاربران حاضر در این تالار: - و 3 مهمان

شما نمی توانید در این تالار موضوع جدید باز کنید
شما نمی توانید در این تالار به موضوع ها پاسخ دهید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در این تالار پست های خود را حذف کنید
شما نمی توانید در این تالار ضمیمه ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به:  
استفاده و نقل از مباحث سایت، فقط با ذکر منبع و لینک سایت میکرورایانه مجاز است.
Copyright © 2006 - 2010 MicroRayaneh - Powered by phpBB © phpBB Group
Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه