تالار گفتگوی میکرو رایانه - صفحه مدیریت کاربر - ثبت نام
مشاهده پست های بی پاسخ | مشاهده موضوعهای فعال تاریخ امروز پنجشنبه 20 فوریه, 2020 9:14 pm

زبان:
 تالار گفتگوی میکرو رایانه - فرم ثبت نام 

قوانین و مقررات تالارهای گفتگوی سایت میکرو رایانهثبت نام در تالارهای گفتگوی میکرو رایانه به منزله پذیرش تمام قوانین و مقرراتی است که در زیر می آید و تمام کاربران موظف به اجرا و رعایت کامل آنها هستند. چنانچه این قوانین را قبول ندارید، در تالارهای گفتگوی این سایت ثبت نام نفرمایید.

1-با وجود اينكه صاحبان سايت و مديران و مسئولین آن، قابليت پاك كردن يا تغيير دادن هر موضوعی را دارند، ولی چك كردن تمام پست ها امری غيرممكن است. بنابر اين مسئوليت هر نوشته‌ای مستقيما به نويسنده آن مربوط می شود و نه به صاحبان يا مديران سايت.
شما با ثبت نام در این سایت متعهد می شوید كه هيچ وقت پست هايی از قبيل: دشنام، فحش‌‌، کلمات زشت و ناپسند، ركيك و مبتذل، بدگويانه و افترا آميز، منفور و تهديد آميز و نیز موضوعاتی درزمينه های جنسی و سكس و يا هرگونه مطلبی كه برخلاف قانون باشد ننویسید. نوشتن این گونه مطالب موجب محروميت شما از سايت شده و علاوه بر آن در صورت لزوم، تامين كننده اينترنت شما نيز در جريان قرار خواهد گرفت. آدرس اينترنتی شما (آی-پی) نيز در تمامی پست های شما برای سهولت تحت تعقيب قرار دادن شما ذخيره مي شود.

2- شما همچنين موافق هستيد كه رئيس سايت، مديران و مسئولان سايت می توانند در هرزمان كه صلاح ديدند، هر موضوعی را در هر زمانی پاك، تصحيح يا جا به جا نموده و يا آن را ببندند.

3- به عنوان يك كاربر تمامی اطلاعات گرفته شده از شما، در داخل بانك اطلاعاتی ما ذخيره می شود. با وجود اینکه كه اطلاعات شما به هيچ وجه بدون اجازه شما و يا مسئولان سايت در اختيار كسی قرار نمي گيرد، ولی ما هيچ گونه مسئوليتی در قبال فعاليت هاي دزدی بر عهده نمی گیریم.
در سيستم نرم افزار اين این تالار، ما از كوكی ها براي ذخيره اطلاعات استفاده مي كنيم اما اين كوكی ها به هيچ وجه شامل اطلاعات ذكر شده از طرف شما نيست و براي سهولت در نگاه كردن سايت مي باشد. پست الكترونيكی ذكر شده نيز فقط براي تاييد ثبت نام شما (در صورت ضرورت) و همچنين در زمان فراموش كردن كلمه رمز شما مورد استفاده قرار مي گيرد.

4- ثبت« نام کاربری» تحت عناوین سياسی و يا غير اخلاقی، کلمات زشت و نامناسب و يا نام افراد منفور از قبيل بن لادن، صدام، هيتلر و ... به هيچ عنوان مجاز نبوده و شناسه كاربر متخلف در اولين فرصت حذف خواهد شد.

5- هر چند برای سهولت کاربران عزیز امکان ایجاد نام کاربری با فونت های انگلیسی و فارسی فراهم گردیده ولی توصیه می شود جهت جلوگیری از تداخل و به دلیل وجود تفاوت بین فونت های فارسی و عربی، نام كاربر