مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

برنامه نویسی برای PDA

گفتیم که PDA يا Personal Digital Assistant يك رايانه جيبي است كه خودمان نیز می توانیم براي آن برنامه نوشته و بر روی آن اجرا کنیم. (توضیحات بیشتر در سایر مقالات سایت میکرو رایانه) یکی از کاربردهای PDA در کنترل رباتیک است که جهت برنامه ریزی آن می توان از زبان برنامه نویسی سی شارپ (#C) استفاده کرد.

ویندوز هایی که اخیرا بر روی این سیستم ها نصب شده (ویندوز موبایل) 2002 و Windows CE .NET است. که البته ویندوز CE خیلی تخصصی تر و پیشرفته تر از 2002 است که اصولا بر پایه برنامه نویسی دات نت طراحی شده است. بهترین راه هم برای برنامه نویسی این نوع کامپیوتر ها، برنامه نویسی دات نت است که در سی شارپ دات نت گنجانده شده است.

از نظر برنامه نویسی تفاوتی با برنامه نویسی های مرسوم ندارد، فقط مسئله اصلی نحوه تست و اشکال زدایی برنامه (Debug) است که برای این منظور شرکت میکرو سافت قبلا تدابیر لازم را اندیشیده و Emulator هایی طراحی کرده است که کار آن ها فراهم ساختن محیطی مجازی برای اجرای یک برنامه تحت کنترل PDA است. شما با استفاده از Visual Studio .NET می توانید به راحتی این کار انجام دهید. (توضیحات بیشتر در سایر مقالات سایت میکرو رایانه) فقط توجه به این نکته ضروری است که برای برنامه نویسی PDA، باید ابتدا نوع ویندوز آن را (ویندوز CE یا ویندوز 2002) در منوی Smart Device Application مربوط به نرم افزار Visual Studio انتخاب کنید. (در جواب سوال What Platform do you want to target) همچنین در انتخاب نوع پروژه، گزینه Application را انتخاب کنید. بعد از آن شروع به نوشتن برنامه با #C نمایید.

PDA برای کنترل رباتیک

اگر در این محیطی که ذکر آن گذشت برنامه را اجرا کنید، ابتدا Emulator ویندوز CE اجرا می شود تا کدهای مورد نیاز PDA را تولید نماید.
تذکر: در PDA های CE امکان استفاده از ویندوز 2002 است، اما برعکس آن صادق نیست.


تاریخ ویرایش مقاله: 24/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه