مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

پنتیوم M

گردآورنده و نویسنده : بهار یاوری
تدوین و آماده سازی : همکاران سایت میکرو رایانه

اگر چه پنتيوم M از آغاز سال 2004 با فرکانس هاي 1.3 و 1.4 و 1.5 و 1.6 و 1.7 گيگاهرتز به بازار آمده است اما گونه ولتاژ پايين (Low Voltage) آن با فرکانس های 1.1 و 1.2 گيگاهرتز و همچنين گونه خيلي ولتاژ پايين ( Ultra Low Voltage ) با فرکانس 900 مگاهرتز و 1 گيگاهرتز نيز وجود دارند.

توان مصرفي در گونه هاي LV و ULV به ترتيب برابر است با 13 و 7 وات. توان پنتيوم ام 1.7گيگاهرتزي 24.5 وات است اما مصرف متوسط آن از يك وات نيز كمتر است.

مصرف متوسط گونه هاي LV و ULV حتي از نيم وات هم كمتر است. ولتاژ هسته در پردازنده پنتيوم M كه با فن آوري 0.13 ميكروني ساخته شده 1.484 ولت است كه در حالت SpeedStep تا 0.956 ولت كاهش مي يابد. ولتاژ هسته گونه هاي كم ولتاژ و بسيار كم ولتاژ به ترتيب 1.18 و 1.004 ولت است. طبق برنامه اينتل، در سه ماهه نخست سال 2004 Dothan به ميدان مي آيد.

با Dothan پنتيوم M از ساختمان 0.13 ميكروني به ساختمان 90 نانومتري مي رود. علاوه بر دوبرابر شدن گنجايش Cache سطح دوم و رسيدن آن به 2 مگابايت، Enhanced Register Data Retrieval نيز با مديريت ثبات ها در عمليات خواندن/ نوشتن با طول هاي متغيير از عوامل افزايش توان پردازش اين پردازنده است.

فهرست مقالات مقدمه ایی بر ریز پردازنده ها


تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه