مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

پنتيوم III

گردآورنده و نویسنده : بهار یاوری
تدوین و آماده سازی : همکاران سایت میکرو رایانه

اولين پردازنده پنتيوم III در سال 1999 به بازار عرضه شد. تنها تغييري كه در ساختار اين پردازنده نسبت به پنتيوم II رخ داده بود افزايش قابليتهاي MMX پردازنده بود. اين پردازنده از همان اسلات Socket 1 پردازنده پنتيوم II استفاده مي كرد و داراي 32KB حافظه Cache اوليه و 512KB حافظه Cache ثانويه بود. سرعت Clock اين پردازنده بين 450 تا 550 مگاهرتز بود. توضیحات بیشتر این اصطلاحات در سایر مقالات سایت میکرورایانه آمده است.

همچنين اينتل مدل Tanner را نيز در همين سال به بازار عرضه كرد كه در واقع مدل پيشرفته ي Pentium II Xeon بود و براي كامپيوتر هاي سرور و كاربرد هاي حرفه اي طراحي شده بود پس از مدتي مدلهاي با 2MB حافظه Cache ثانويه اين پردازنده نيز به بازار عرضه شدند كه طبيعتاً قيمت بالاتري داشتند.

در همين زمان اينتل پردازنده هاي پنتيوم III جديدتري را به بازار عرضه كرد. در اين پردازنده ها نيز اينتل همان ايده حافظه ي Cache داخل پردازنده را كه در پردازنده هاي پنتيوم پرو و برخي پردازنده هاي Celeron استفاده كرده بود، بكار گرفت و بمنظور دستيابي به فركانس Clock بالا ، حافظه ي Cache استفاده شده در اين پردازنده تنها 256KB بود. در سال 2000 اينتل پردازنده هاي پنتيوم III جديدتري به بازار عرضه كرد كه مرز 1GHz را درنورديدند، هرچند شركت AMD رقيب اصلي اينتل با عرضه سريعتر پردازنده Athelon زودتر قادر به انجام اين كار شد .

فهرست مقالات مقدمه ایی بر ریز پردازنده ها


تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه