مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

پردازنده P7 یا Itanium

گردآورنده و نویسنده : بهار یاوری
تدوین و آماده سازی : همکاران سایت میکرو رایانه

 

در سال 1997، اينتل اعلام كرد كه قصد دارد با استفاده از تكنولوژي جدید شركت HP، اولين پردازنده 64 بيتي را با نام P7 يا Merced (و با تكنولوژي جديدتر) به بازار عرضه كند. با استفاده از پردازنده هاي 64 بيتي، فضاي آدرس دهی حافظه كه قبلاً به 4GB محدود مي شد، عملاً مي توانست نا محدود باشد.

البته ساخت اين پردازنده هاي 64 بيتي كه اينتل نام تجاري Itanium را براي آنها انتخاب كرده است، مطابق برنامه قبلي پيش نرفت و به دليل پيچيدگي بسيار زياد و تكنيكهاي جديدي كه براي طراحي و ساخت آن در نظر گرفته شده بود، با تاخير مواجه شد. در آگوست 1999، يك پردازنده آزمايشي Merced با تكنولوژي 0.18 micron و فركانس كلاك 800 MHZ ساخته شد.

قرار است در پردازنده هاي Itanium که 64 بيتي است از سه سطح حافظه Cache استفاده شود. بدين ترتيب كه حافظه هاي Cache اوليه و ثانويه به داخل CPU منتقل خواهد شد و حافظه Cache سطح سوم نيز از طريق يك گذرگاه اختصاصي به CPU وصل خواهد شد.

پردازنده ایتانیوم

فهرست مقالات مقدمه ایی بر ریز پردازنده ها


تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه