مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

به نام خدا

گردآورنده و نویسنده مطالب این بخش : بهار یاوری
تدوین و آماده سازی : همکاران سایت میکرو رایانه

 

مقدمه ایی بر ریزپردازنده ها

در زمینه ریز پردازنده ها تاکنون مطالب خیلی زیادی نوشته شده و کتابهای فراوانی نیز تالیف گردیده است. مجموعه ای بسیار اندک از این مباحث، به اختصار، در سایت میکرورایانه گردآوری و تدوین شده، که البته ممکن است به مرور نیز مطالبی بر آن افزوده شده یا از آن کاسته شود. هدف کلی از این مجموعه مطالب، استفاده آنها برای دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر و برق در درس ریزپردازنده (میکروپروسسور) می باشد. امید است مورد استفاده دانشجویان عزیز و سایر بازدیدکنندگان گرامی قرار گیرد.

کل مطالب سایت در ارتباط با ریزپردازنده ها به بخش هایی تقسیم شده و هر بخش به زیربخش هایی جداگانه تقسیم گریده و فهرست هر بخش در صفحات جداگانه آمده است. ترتیب و نحوه ادامه مطالعه مطالب به همان ترتیبی است که در فهرست آمده است. سعی بر آن شده تا فهرست مطالب به نحوی تنظیم گردد که به راحتی بتوان به موضوع و مبحث مورد نظر دسترسی پیدا کرد.

توضیح مهم:

کلیه مباحث مطرح شده در این سایت با توضیحات تکمیلی که در کلاس های درس ارائه می شود، معتبر است و در صورت وجود اختلاف و یا حتی تناقض بین مطالب سایت و مباحث کلاس های درس دانشگاه، مطالب و توضیحات کلاس ها معتبر خواهد بود.

در تدوین مطالب ریزپردازنده، فرض بر این بوده که خواننده با بحث های پیش نیاز آن آشنایی کامل دارد بطوریکه مباحثی نظیر مدارهای منطقی، معماری کامپیوتر را قبلا مطالعه کرده و حتی با اصول برنامه نویسی اسمبلی، آشناست.

دانشجویان عزیز و بازدید کنندگان گرامی لطفا انتقادات و پیشنهادت خود را از طریق صفحه تماس با ما برای مدیر سایت ارسال فرمایید:

تماس با ما

از تمام اساتید، دانشجویان ، دوستان و سایر بازدید کنندگان گرامی، که در تهیه و تدوین مطالب و بهبود آنها همکاری داشتند، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم. مخصوصا خانم بهار یاوری که تدوین و گردآوری مطالب عمده بخش اول (مقدمات و مقالات عمومی) ریزپردازنده را برعهده داشتند، تشکر می کنم. امید است مورد استفاده بازدید کنندگان گرامی قرار گیرد.

مدیر سایت

فهرست مقالات مقدمه ایی بر ریز پردازنده ها


تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه