مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

پردازنده سلرن Celeron

گردآورنده و نویسنده : بهار یاوری
تدوین و آماده سازی : همکاران سایت میکرو رایانه


اينتل پردازنده هاي Celeron خود را در سال 1998 به بازار عرضه كرد. Celeron براي مقابله با پردازنده هاي ارزان قيمت تر Cyrix و AMD ارائه شد، كه كماكان از همان اسلات Socket 7 كه اينتل براي پردازنده هاي قديمي خود استفاده كرده بود، سود مي بردند.

اين پردازنده ها نيز از ساختاري مشابه Pentium II استفاده مي كردند و با مادربردهاي Pentium II سازگار بودند. نمونه هاي اوليه Celeron با فرکانس 266 و 300 مگا هرتز عرضه شدند که داراي حافظه Cache ثانويه نبودند. برای توضیح بیشتر به سایر مقالات سایت میکرورایانه مراجعه کنید. ولي در مدلهاي بعدي آن، كه اينتل نام آن را Mendocino انتخاب كرد، از حافظه Cache داخلي 128KB استفاده شد. بر خلاف پردازنده هاي Pentium II كه حافظه Cache آنها مجزا بود ولي با يك گذرگاه اختصاصي سريع به CPU وصل مي شدند، در پردازنده هاي Celeron حافظه Cache داخل خود Cpu تعبيه شده و ديگر همانند پردازنده هاي Pentuim II از يك كارتريج SEC استفاده نمي شد.

پردازنده هاي Celeron با Package هاي مختلف BGA، PGA و SEPP به بازار عرضه شدند كه برخي از آنها فقط در يك نوع Package و برخي ديگر در انواع Package هاي مختلف به بازار عرضه شدند. اينتل عرضه پردازنده هاي Celeron با فركانس هاي Clock مختلف را در سالهاي بعد نيز ادامه داد.

اين پردازنده ها اگر چه كارائي كمتري نسبت به پردازنده هاي Pentium II, III داشتند اما قيمت آنها به مراتب پائين تر بود.

فهرست مقالات مقدمه ایی بر ریز پردازنده ها


تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه