مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

ریزپردازنده 8088

گردآورنده و نویسنده : بهار یاوری
تدوین و آماده سازی : همکاران سایت میکرو رایانه

 

در واقع ریزپردازنده 8086 كمي جلو تر از زمان خود بود، زيرا اكثر ادوات جانبي موجود در آن زمان از گذر گاه داده هشت بيتي استفاده مي كردند. بهمين دليل اينتل در سال 1979، ریزپردازنده 8088 را به بازار عرضه كرد. اين ریزپردازنده از لحاظ نرم افزاري و سخت افزاري كاملاً مشابه پردازنده 8086 بود ولي گذرگاه داده آن 8 بيتي بود تا بتواند با ادوات جانبي 8 بيتي موجود در بازار كار كند.

ریزپردازنده 8088

شاید يكي از ويژگيهاي ممتاز شركت اينتل كه باعث موفقيت آن شد، همين انعطاف پذيري اين شركت و توجه فوق العاده به وضعيت بازار بود. به عقيده اكثر كارشناسان، بسياري از ریزپردازنده هاي 8 بيتي و 16 بيتي كه با فاصله كمي از ریزپردازنده های اينتل به بازار عرضه شدند، كارائي بالاتري نسبت به ریزپردازنده هاي اينتل داشتند ولي دو عامل باعث موفقيت چشمگير اينتل شد اين دو عامل عبارتند از:

1 - عرضه سريعتر پردازنده هاي جديد به بازار:
در واقع اكثر رقباي اينتل، دنباله رو اين شركت بودند و بهمين دليل اگرچه در بسياري از موارد پردازنده هاي بهتري را ارائه كردند ولي پيش از آن اينتل بازار را تصاحب كرده بود.

2 - سازگاري با پردازنده هاي قبلي:
هرچند رعايت اين مساله باعث كاهش كارائي نسبي پردازنده ها شد ولي استفاده از نرم افزار ها و سخت افزار هاي موجود اهميت بسيار بيشتري دارد.

مطالعه بیشتر... ریزپردازنده 8086

فهرست مقالات مقدمه ایی بر ریز پردازنده ها


تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه