مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

ریزپردازنده 80286

گردآورنده و نویسنده : بهار یاوری
تدوین و آماده سازی : همکاران سایت میکرو رایانه

 

بعد از ریزپردازنده 8086 شرکت اینتل ریزپردازنده 80186 و 80188 را به بازار عرضه کرد. ولی ریزپردازنده ي 80186 و 80188 برخلاف 8086 و 8088 توفيق چنداني بدست نياورد و بهمين دليل معمولاً اشاره چندانی به آنها نمي شود ولی ریزپردازنده 80286 اهمیت زیادی دارد.

ریزپردازنده 80286

ریزپردازنده 80286 اولين بار در سال 1983 و با فركانس پالس های ساعت 6MHz به بازار عرضه شد. ریزپردازنده 80286 نيز يك ریزپردازنده 16 بيتي بود ولي تعداد گذرگاه آدرس آن به 24 خط افزايش پيدا كرده بود و مي توانست تا 16MB حافظه را آدرس دهی كند. لذا مود Real (واقعی) كافي نبود و در نتيجه مود Protected (حفاظت شده) ارائه شد.

در ابتدا که سيستم BOOT مي شد، ریزپردازنده در مود واقعي كار مي كرد ولي بعد از مدتي كوتاه، به مود حفاظت شده Switch مي كرد. استفاده از مود Protected، اين امكان را براي كاربر فراهم مي ساخت كه چندين برنامه را به صورت همزمان اجرا كند كه اصطلاحاً به اين ويژگي MultiTasking مي گويند.

فهرست مقالات مقدمه ایی بر ریز پردازنده ها


تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه