مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

راهنمای خرید کامپیوتر

وقتی قصد خرید کامپیوتر دارید، شاید به نیت خرید ظاهری زیبا با جعبه ای بزرگ، قدم بردارید اما خرید یک کامپیوتر با خرید سایر وسائل زندگی مانند تلویزیون و ماشین، متکی به آنچه دیده می شود نیست. اقلام و امکاناتی که در درون جعبه کامپیوتر نصب می شود، بسیار مهم و عامل تعیین کننده ایی است و البته باید اذعان کرد که همیشه خریداران با نوعی دلهره مواجه هستند که کدامیک بهتر است؟.

در نوشتارهای زیر سعی شده با بیان نکات مهم، تا حدی سردرگمی خریداران کامپیوتر منتفی شده یا کم گردد. البته بیان بعضی از مطالب، واقعا نیاز به بحث های تخصصی دارد و لذا حداکثر سعی بر آن شده که به زبانی ساده این مطالب بیان شود. توجه داشته باشید که بعضی از اصطلاحات به کار رفته در این راهنماها ممکن است برای شما ناشناخته باشد در این صورت برای مطالعه بیشتر در مورد این اصطلاحات به سایر مقالات سایت میکرو رایانه مراجعه نمایید. در تالار گفتگوی سایت میکرو رایانه نیز مقالات متعدی در این زمینه ها وجود دارد که با سرچ می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. در نهایت با مطالعه آنها، هر فردی باید بتواند نتیجه گیری نماید که خرید چه کامپیوتری برای من مناسب است؟.


تاریخ ویرایش مقاله: 24/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه