مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

عضویت در گروه میکرورایانه در یاهو برای دریافت اخبار و مقالات کامپیوتر

برای عضویت در گروه میکرورایانه و دریافت اخبار مهم کامپیوتر و مقالات علمی در زمینه های مختلف کامپیوتر و آموزش رایانه و نیز آخرین پیشرفت های علوم کامپیوتر، ایمیل یاهوی خود را در کادر مستطیل زیر وارد کرده و روی لوگوی یاهو کلیک کنید.

توجه : برای جلوگیری از ارسال ایمیل های ناخواسته، لازم است حداکثر ظرف یک هفته ، نامه ارسالی از طرف سایت یاهو به ایمیل تان را تایید کرده و عضویت خود را کامل نمایید و چنانچه با کلیک بر روی لینک مورد نظر در نامه سایت یاهو، ایمیل را تایید نکنید، یاهو ایمیل را متعلق به شما نخواهد دانست و پست الکترونیکی شما را به لیست ایمیلهای گروه اضافه نخواهد کرد.

مقالات ارسالی از طرف این گروه به زبان فارسی است.

 بعد از وارد کردن آدرس پست الکترونیکی خود و کلیک بر روی لوگوی بنفش رنگ فوق، به سایت یاهو منتقل شده و پیغام تاییده از طرف یاهو را مشاهده خواهید کرد، تا وقتی که این پیام تاییده را مشاهده نکرده اید یعنی ایمیل شما با موفقیت ارسال نگردیده و باید عمل فوق را تکرار کنید. بعد از مشاهده پیام، وارد ایمیل خود شده و با کلیک بر روی لینکی که در ایمیل ارسال شده وجود دارد، آن را تایید کنید. اگر احیانا" این ایمیل ارسال شده ی یاهو را پیدا نکردید، پوشه اسپم خود را نیز چک کنید.

شما می توانید هر ایمیلی غیر از ایمیل یاهو را نیز در گروه عضو کرده و در کادر مستطیلی بالا وارد کنید ولی برای تکمیل عضویت و تایید ایمیل ارسالی از طرف یاهو باید در خود یاهو هم دارای ایمیل باشید.

قابل توجه کسانی که ایمیل تحت وب سایت خود را وارد می کنند:
ممکن است یاهو ایمیلهای با آیدی info تحت وب سایتها را نپذیرد! در اینصورت از ایمیل دیگری تحت همان وبسایت خودتان استفاده کنید.


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه