مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

تبدیل FAT32 به NTFS

همانطوریکه می دانید هارددیسک های قدیمی با فرمت FAT32 فرمت می شدند. اگر بخشی از هارد دیسک شما با این فرمت قالب بندی شده و مي خواهيد آن را از FAT32 به NTFS تبديل كنيد، کافی است به شرحی که در زیر خواهد آمد، عمل نمایید. (برای مطالعه بیشتر در مورد هارد دیسک به سایر مقالات سایت میکرو رایانه مراجعه نمایید)
البته به یاد داشته باشید که بعد از تبدیل سيستم خود به NTFS، مجددا نمي توانيد آن را به فرمت FAT32 بازگردانید. از مزيت هاي NTFS مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- امنيت بيشتر نسبت به سيستم FAT32
- امکان فشره سازي داده های ذخیره شده بر روی هارددیسک، كه مقدار قابل توجهي ظرفيت هارد دیسک کامپیوتر شما را افزايش خواهد داد.
- امکان تنظيم حداكثر ظرفيت ممکن براي استفاده از يك درايو

براي این كار ابتدا درایوی را که می خواهید فرمت آن تغییر یابد برای خودتان قطعی و مشخص نمایید. سپس از منوي Start گزينه Run را انتخاب كنيد. سپس دستور زير را در پنجره ایی که باز شده و در مقابل Open وارد نموده و روی Ok کلیک كنيد (در اینجا به عنوان مثال فرض شده که بخواهیم فرمت درایو E را به NTFS تغییر دهیم. شما به جای E نام درایو مورد نظر خود را وارد کنید):

convert E: /fs:ntfs /v


تاریخ ویرایش مقاله: 24/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه