مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

سیگنال نوشتن write در ریزپردازنده های 8086 و 8088

نویسنده: محمدتقی زرین

پایه WR (خط خروجی و سه حالته)(Active Low)

سیگنال نوشتن به وسیله این پایه تولید می شود. بدین ترتیب که وقتی CPU در حال نوشتن داده در یک محل حافظه یا یک دستگاه ورودی-خروجی باشد این پایه فعال شده و خروجی آن برابر صفر خواهد شد. البته تعیین اینکه عمل نوشتن در دستگاه خروجی یا حافظه صورت می گیرد، به وسیله سیگنال M/IO مشخص می گردد. (در فهرست مقالات سایت میکرو رایانه جستجو کنید) صفر شدن این سیگنال دلالت بر آن دارد که CPU در حال تشکیل سیکل نوشتن است و در لبه مثبت این سیگنال (لبه انتهایی پالس WR) عمل نوشتن صورت می گیرد. البته این عمل در شرایطی صورت خواهد گرفت که داده موجود بر روی خطوط گذرگاه داده ها پایدار شده باشد. پایه WR به صورت سه حالته بوده و در صورت درخواست کنترل گذرگاه (از بیرون ریزپردازنده) و پذیرش آن، این پایه در حالت امپدانس بالا قرار داده می شود.


تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه