مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

سیگنال های اختصاصی وضعیت ریزپردازنده 8088

نویسنده: محمدتقی زرین

پایه SS0 (خط خروجی و سه حالته) ( فقط در 8088 )

همانطوری که اشاره شد در ریزپردازنده 8088 نیازی به سیگنال BHE نیست و در این ریزپردازنده به جای آن، سیگنال SS0 در نظر گرفته شده (در فهرست مقالات میکرو رایانه جستجو کنید) و این سیگنال به همراه دو سیگنال دیگر؛ در مود می نیمم؛ برای تعیین وضعیت ریزپردازنده 8088 به کار می رود. درمود ماکزیمم پایه SS0 همواره دارای ولتاژ یک منطقی است. (بنابراین، پایه SS0 یکی از موارد اختلاف بین 8088 و 8086 میباشد)

جدول تعیین وضعیت در ریزپردازنده 8088

در ریزپردازنده 8088 و در مود می نیمم سیگنال SS0 به همراه دو سیگنال DT/R و M/IO برای تعیین وضعیت ریزپردازنده (فقط 8088) به کار برده می شود. اگر کنترل کننده گذرگاه در سیستم وجود داشته باشد از سیگنال خروجی DT/R آن؛ به جای سیگنال DT/R ریزپردازنده؛ استفاده می شود. در جدول زیر نحوه عملکرد این سیگنال ها آمده است:

جدول تعیین وضعیت در ریزپردازنده 8088

تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه