مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

سیگنالهای اختصاصی مود می نیمم ریزپردازنده 8086-8088

نویسنده: محمدتقی زرین

در بخش سیگنال ها و پایه ها، سیگنال هایی از ریزپردازنده 8086/8088 را که مستقل از مود ریزپردازنده عمل می کند، مورد بررسی قرار دادیم. در این بخش به بررسی سیگنال های اختصاصی مود می نیمم خواهیم پرداخت.

به عبارت دیگر این سیگنال ها فقط در حالتی که ریزپردازنده در مود می نیمم قرار دارد و به تنهایی کار می کند تولید می شوند و در مود ماکزیمم پایه هایی با این نام وجود ندارند. (در فهرست مقالات میکرو رایانه جستجو کنید) بدیهی است که سیگنال های مورد نیاز مشابه در مود ماکزیمم، به روش دیگری تولید می شوند که در بخش بعدی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

پایه ها و سیگنال هایی که در این بخش بررسی خواهند شد عبارتنداز: HOLD , HLDA , WR , DT/R , DEN , ALE , INTA , M/IO و نیز پایه SS0 در 8088.

تاریخ ویرایش مقاله: 21/2/1386


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه