مباحث آموزشی ICDL در سایت

آشنایی با شگردها و روشهای رتبه بندی سایتها به وسیله موتورهای جستجو و طراحی سایت با در نظر گرفتن این روش ها باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می شود. توضیحات بیشتر را در بخشهای ذیربط مطالعه فرمایید.

سایتها و حتی صفحات وب سایت ها یا وبلاگهایی که دارای رتبه و رنکینگ بالایی در موتور جستجوی گوگل هستند، در زمان سرچ کاربران جزء اولین پیشنهادهای گوگل ظاهر می شوند و بنابراین تعداد بازدیدکنندگان و مراجعان این سایتها بالاتر از مراجعات به وب سایتها یا وبلاگ هایی خواهد بود که رتبه و رنکینک سایت آنها کمتر و پایین تر است.

مقالات و مباحث برگزیده سایت:

تبلیغات

ساخت و طراحی سایت

تبلیغات در سایت

فهرست های مقالات

اکثریت بازدید کنندگان سایتها از طریق موتورهای جستجو به آنها دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل رتبه یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر، اهمیت زیادی در دنیای وب و اینترنت دارد.

افزایش رتبه سایت

اگر کدهای یک سایت دارای خطا باشد از دید موتورهای جستجو در اولویت و اهمیت پایین تری نسبت به سایت های مشابه قرار می گیرد.

سایر مباحث سایت

تبلیغات

بورس کالا

سایت سهام و بورس

درج تبلیغ در سایت میکرو رایانه

سایت میکرورایانه برای بسیاری از کلمات کلیدی در رشته ها و زمینه های مختلف رایانه؛ در موتورهای جستجو و مخصوصا موتور جستجوی گوگل؛ دارای رتبه بالا بوده و معمولا جزو 10 سایت اول پیشنهادی موتورهای جستجوگر است (مثل جستجوی خود کلمه رایانه) و برای بعضی از کلمات و عبارات مورد جستجو نیز دارای رتبه اول و دوم است و بنابراین از این طریق روزانه بازدیدکنندگان بسیار زیادی را به خود جلب می نمابد.

با توجه به تعداد زیاد بازدید کنندگان، سایت میکرورایانه می تواند محل مناسبی برای درج تبلیغات و آگهی های شما باشد. شما مدیران شرکتها، صنایع و ارائه دهندگان خدمات و فروشندگان کالا می توانید با درج آگهی در سایت اقدام به تبلیغ محصول و خدمات خود بنمایید.

بدیهی است رعایت قوانین و مقررات برای درج آگهی و تبلیغات در سایت ضروری است. آگهی ها و تبلیغاتی که قوانین را رعایت ننمایند پذیرفته نخواهند شد. سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود، بنابراین فقط تبلیغات و آگهی هایی که مطابق با قوانین کشور باشند و بر خلاف موازین شرعی و یا برخلاف هنجارهای اجتماعی یا قومی نباشند امکان نمایش در سایت را خواهند داشت.

در حال حاضر بنرهای تبلیغی و متن های نوشتاری در حاشیه و کنار صفحات سایت و همچنین آگهی و تبلیغات در بالای صفحات تالار گفتگو و نیز پست های تبلیغی در تالارهای مختلف و نیز به صورت سراسری و اعلان عمومی با نمایش در همه تالارها پذیرفته می شود.
در صورتی که تمایل به درج آگهی در سایت را دارید موضوع را از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع برسانید. ذکر تلفن تماس موجب تسریع در کار خواهد بود. تماس با ما


Valid CSS2 Valid XHTML 1.0
طراحی سایت : میکرو رایانه